King SEO Yeni Tasarım

King Seo v1 tema tasarımımız yayında.İş yoğunluğundan fırsat bulamadığımız yeni temamızı tamamladık ve kullanıcılarımızın bloğumuzda daha aktif olmaları için sade ve anlaşılır bir tasarım yapmayı tercih ettik. Geliştirmeye devam edeceğimiz yeni tasarım ve modüller ile King Seo dahada zengin içerikler sunacaktır.

Çok yakında bir çok ücretsiz servis ve hizmetlerle daha aktif hale gelecek Seo Bloğumuz webmaster ve firmalara güncel bilgi ve dersler sunmaya devam edecek.

Temada emeği geçen kodlama kısmında Burak Üçüncü  ve  tasarım için Kurtuluş Arasan kardeşlerime çok teşekkür ederim emeğinize sağlık. İkiside gece geç saatlere kadar tema için çalışıp ciddi emek verdiler.

Bizi izlemeye devam edin yeniliklerimize devam edeceğiz..

Can Doğan

Can Doğan / SEO Uzmanı & İnternet Girişimcisi Öz Geçmiş: Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü bitirdi. Yüksek Lisansını: Graduate Programs in Canada'da yazılım mimarisi üzerine yaptı. Bilge Adam'da yazılım mühendisliği ve web tasarım üzerine profesyonel eğitim aldı. Microsoft mcpd, mcts ve adobe creative director sertifikalarına sahip. Piyasada bir çok büyük şirkette yazılım mühendisi ve proje yöneticisi olarak çalıştı. Şuanda arama motoru optimizasyonu(seo), web tasarım, yazılım, reklam ve danışmanlık konularında hizmet ve çözümler sunuyor.2004 yılında Kingseo.com'u kurarak, seo sektörüne yön vermeyi amaç edinen bir zihniyetle, seo dersleri ve ücretsiz seo araçları sunmaktadır.

King SEO Yeni Tasarım” için 5 yorum

 • 16 Mayıs 2011 tarihinde, saat 07:48
  Permalink

  Hayırlı olsun Can kardeşim gayet güzel olmuş yeni tema, Eminim güzel işler çıkaracaksınız.

  Başarılar dilerim.

 • 24 Mayıs 2011 tarihinde, saat 11:49
  Permalink

  Keyifle çalıştık. Güzel tema oldu, başarılar dilerim Can Abi 🙂

 • 24 Mayıs 2011 tarihinde, saat 11:55
  Permalink

  Sağol kardeşim keyifli geçti çalışma zamanlarımız emeğine sağlık tekrar..

 • 16 Haziran 2011 tarihinde, saat 09:12
  Permalink

  Çok hoş bir tema elinize sağlık…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X

Pin It on Pinterest

X