E-Ticaret PİNTEREST ile Sosyalleşiyor

Bugün 4 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Pinterest hızla büyümeye ve sosyal medya anlayışına farklı bir boyut kazandırmaya devam ediyor.

Pinterest, online’da paylaşmak istediğiniz görsel öğeleri seçip asabileceğiniz sanal tahta. İstediğiniz kategorilerde farklı tahtalar oluşturarak, farklı konu başlıklarında paylaşım yapmak mümkün. Eylül ayından bu yana çok hızlı bir büyüme yaşayan Pinterest, özellikle satış noktalarına yönlendirdiği trafik ile tüm online iş dünyasının dikkatini çekmeyi başardı.Markafoni Pinterest’i kullanan ilk Türk markası oldu. Pinterest sosyal madya içindeki yerini bu özelliği ile daha da sağlamlaştırarak büyümeye devam ediyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pinterest’i incelemek için şuradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Can Doğan

Can Doğan / SEO Uzmanı & İnternet Girişimcisi Öz Geçmiş: Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü bitirdi. Yüksek Lisansını: Graduate Programs in Canada'da yazılım mimarisi üzerine yaptı. Bilge Adam'da yazılım mühendisliği ve web tasarım üzerine profesyonel eğitim aldı. Microsoft mcpd, mcts ve adobe creative director sertifikalarına sahip. Piyasada bir çok büyük şirkette yazılım mühendisi ve proje yöneticisi olarak çalıştı. Şuanda arama motoru optimizasyonu(seo), web tasarım, yazılım, reklam ve danışmanlık konularında hizmet ve çözümler sunuyor.2004 yılında Kingseo.com'u kurarak, seo sektörüne yön vermeyi amaç edinen bir zihniyetle, seo dersleri ve ücretsiz seo araçları sunmaktadır.

E-Ticaret PİNTEREST ile Sosyalleşiyor” için bir yorum

  • 25 Şubat 2012 tarihinde, saat 11:39
    Permalink

    Pinterest harika bir platform, bence eticaret sitelerinin kullanması gereken faydalı bir platform

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X

Pin It on Pinterest

X