3 Mayıs 2012 Pagerank Güncellemesi

Google’ın Mayıs ayında beklenen pagerank güncellemesi dün itibariyle 3 Mayıs gerçekleşti. Türkiye genelinde çok büyük değişimler olmadı, otoriter siteler 1 yada 2 artışla yükselişe devam ettiler.

Mayıs pagerank güncellemesi bundan önceki güncellemelere göre, daha etik gibi gözüküyor. Webmasterlar bu güncellemeden memnun kalmış gibi gözükmekte.

Pagerank’ın eski dönemlerdeki gibi heyecan yaratmayışı da diğer bir konu aslında, eski dönem güncellemelerde webmaster pagerank güncellmesini 3 ay önceden beklemeye başlarlardı ve ortalama 1 hafta pagerank muhabbetleri yapılırdı.

Can Doğan

Can Doğan / SEO Uzmanı & İnternet Girişimcisi Öz Geçmiş: Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü bitirdi. Yüksek Lisansını: Graduate Programs in Canada'da yazılım mimarisi üzerine yaptı. Bilge Adam'da yazılım mühendisliği ve web tasarım üzerine profesyonel eğitim aldı. Microsoft mcpd, mcts ve adobe creative director sertifikalarına sahip. Piyasada bir çok büyük şirkette yazılım mühendisi ve proje yöneticisi olarak çalıştı. Şuanda arama motoru optimizasyonu(seo), web tasarım, yazılım, reklam ve danışmanlık konularında hizmet ve çözümler sunuyor.2004 yılında Kingseo.com'u kurarak, seo sektörüne yön vermeyi amaç edinen bir zihniyetle, seo dersleri ve ücretsiz seo araçları sunmaktadır.

3 Mayıs 2012 Pagerank Güncellemesi” için 2 yorum

  • 25 Haziran 2012 tarihinde, saat 21:41
    Permalink

    bu güncellemede pagerank 4 oldum süper

  • 03 Ekim 2012 tarihinde, saat 07:55
    Permalink

    3 Mayıs 2012 Pagerank Güncellemesi ben en az 6 güncelleme gördüm hala değişiklik olmadı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X

Pin It on Pinterest

X